Меню
imgimg
Поиск
Корзина

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Фізичної особи-підприємця
Гонтаренко І. О. № 01/24
від 2 лютого 2024 року

ДОГОВІР
Публічної оферти

Цей Договір Публічної оферти про торгівлю товарами, що здійснюються фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет встановлює умови та порядок торгівлі товаром на Платформі, що знаходиться в мережі інтернет за адресою: https://avto100.in.ua (далі – «Платформа»), та є публічною офертою Фізичної особи-підприємця Гонтаренко Ігор Олександрович, як оператора Платформи та (надалі «Оператор», ідентифікаційний код – 3230901435) для невизначеного кола осіб у розумінні ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України, укласти Договір публічної оферти у сфері торгівлі товарами, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет (надалі – «Договір») на нижчевикладених умовах:

1. Загальні положення

1.1. Відносини між Покупцями та Продавцем базуються на основі договору Публічної оферти.
1.2. Договір Публічної оферти є публічним договором, що регулюється ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України.
1.3. Умови публічного договору є однаковими для всіх.
1.4. Придбавши Товари Продавця Ви акцептуєте умови цього Договору, та підтверджуєте, що ознайомлені з ним та погоджуєтесь з його умовами.
1.5. У Договорі вживаються терміни в такому значенні:
a. Платформа – офіційна веб-сторінка Оператора, що знаходиться в мережі Інтернет за адресою – https://avto100.in.ua, на якій Продавці розміщують інформацію про свій товар, його вартість, а також спосіб отримання. Скориставшись конкретною пропозицією Клієнт акцептує умови цього Договору.
b. Клієнт (Покупець) – будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець чи юридична особа, що замовляє Товари Продавця, оплачує за Товари згідно способів передбачених цим Договором, таким чином висловивши намір акцептувати цей Договір.
c. Продавець – будь-який субʼєкт господарювання, що здійснює продаж Товарів за допомогою розміщення відповідних пропозицій на Платформі.
d. Товари – широкий асортимент автомобільних запчастин для різних видів автомобілів. Перелік, опис та вартість Товарі зазначаються на Платформі у вигляді пропозицій, публікацій або постів.
e. Акцептування Договору – під акцептом цього Договору розуміється оплата Товару Продавця згідно з оголошенням, пропозиціями чи публікації, розміщених на Платформі.
1.6. Продавець може надавати право користування Інтернет-магазином, що знаходиться в мережі інтернет за адресою: https://avto100.in.ua, іншим фізичним особам-підприємцям та юридичним особам для реалізації Товару.

2. Предмет договору

2.1. Цей Договір є публічним договором, який вважається укладеним між Продавцем, з однієї сторони та Покупцем з іншої, з моменту Акцепту останнім всіх без винятку умов та положень цього Договору та Додатків до нього.
2.2. Відповідно до цього Договором Продавець зобов'язується продати Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується прийняти Товар й оплатити за нього в порядку та на умовах, визначених цим Договором та законодавством України.
2.3. Продавець здійснює торгівлю Товарами за цим Договором у відповідності з нормами чинного законодавства України та домовленостями, що встановлені між Оператором Платформи, Покупцем та Продавцем.

3. Порядок оформлення товару та отримання винагороди Продавцем

3.1. Оператор Платформи може здійснювати продаж Товарів як самостійно, так і надає доступ для продажу, оформлення та відправлення Товарів, а також отримання прибутку будь-якими іншими Продавцями.
3.2. Покупець звертається до Продавця будь-яким зручним способом зв’язку, що опублікований на Платформі, та приймає умови в опублікованому оголошенні, публікації або пропозиції Продавця, а також в цьому Договорі.
3.2.1. Покупець при формуванні замовлення зазначає свої особисті дані, а саме: ПІБ, номер телефону, марку автомобіля, модель автомобіля, VIN код авто, адреса отримання замовлення, адреса доставки/номер відділення Нової Пошти/Укрпошти та іншу інформацію. Покупець зобов'язується надати точну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за правильність даних, наданих Покупцем під час здійснення замовлення.
3.2.2. Всі дані, які передбачені п. 3.2.1. цього Договору збираються Оператором Платформи та передаються Продавцеві для подальшої відправки замовлення, а також зберігаються на серверних потужностях Оператора згідно з правилами, що викладені в політиці конфіденційності.
3.3. Продавець, отримавши звернення від Покупця, попереджає його про умови Договору та отримує згоду на обробку персональних даних (в т. ч. в усному порядку), за необхідності надає інформацію про Товари (вартість, строки доставки та інше).
3.4. Оплата за Товар може здійснюватися за допомогою сторонніх платіжних систем, що є підключені до Платформи або на розрахунковий рахунок Продавця.
3.5. Розрахунок за Товар відбувається у національні валюті України – гривні.
3.6. Покупець, оплативши за Товари, акцептує умови цього Договору та отримує вказані у замовлені Товари; не оплативши Товари, Покупець відмовляється від Договору та від Товарів, які продаються Продавцем згідно з умовами цього Договору.
3.7. Оплата за Товари, передбачені у п. п. d п. 1.5. здійснюється наступним чином:
3.7.1. передоплата у розмірі 100% (сто відсотків) за допомогою платіжних систем, що є підключені до Платформи;
3.7.2. передоплата у розмірі 100% (сто відсотків) на розрахунковий рахунок Продавця/Оператора;
3.7.3. накладний платіж із використанням поштової служби Нова Пошта за умови, використання послуги «контроль оплати»;
3.7.4. накладний платіж із використанням поштової служби Укрпошта;
3.7.5. а також інші способи оплати які розміщені на Платформі.

4. Права та обов’язки Сторін

4.1. Продавець зобов’язується:
a) продавати Покупцю Товари, розміщені на Платформі;
b) здійснювати підбір Товару згідно із запитом Покупця;
c) забезпечити можливість оплати за Товари на банківський рахунок, платіжну систему, відповідно до Договору;
d) забезпечити Покупця повною інформацію про Товари, що продаються, їх зміст, характеристики та терміни поставки, а також надати дані про Продавця для пред’явлення скарг або вимог;
e) ознайомити із умовами цього Договору та отримати дозвіл на обробку персональних даних (в т. ч. в усному порядку).

4.2. Продавець має право:
a) вносити зміни до Договору в односторонньому порядку;
b) вносити зміни щодо інформації та переліку Товарів на власний розсуд в односторонньому порядку;
c) залучати третіх осіб для виконання умов цього Договору.

4.3. Покупець зобов’язується:
a) дотримуватись всіх умов та вимог цього Договору;
b) ознайомитись з інформацією про Товари Продавця;
c) прийняти Товари Продавця;
d) оплатити Товари Продавця;
e) при отриманні Товару перевіряти якість Товару;
f) надати достовірну інформацію у відповідності до п. 3.2.1. цього Договору.

4.4. Покупець має право:
a) вимагати від Продавця виконання умов та положень цього Договору;
b) замовляти Товари у Продавця;
c) отримати повну інформацію щодо Товарів Продавця, їх ціну, строки виконання та будь-яку іншу інформацію, що стосується предмету Договору.

4.5. Оператор має право:
а) вносити зміни до Договору в односторонньому порядку;
b) проводити планово-профілактичні роботи, які можуть спричинити тимчасові перебої в роботі Платформи.
с) отримувати дані від Покупців, для подальшого їх опрацювання.

5. Доставка Товару

5.1. Доставка Товару відбувається із використанням поштових служб (Нова Пошта, Укрпошта), також доступна послуга «Самовивіз» відповідно до умов розміщених на Платформі.
5.2. При відправці Товару Продавець надсилає Покупцю номер накладної, за яким закріплено Товар.
5.3. Доставка Товару (в тому числі і повернення Товару) здійснюється за рахунок Покупця.
5.4. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до актуальних тарифів, що діють у відповідної служби доставки (Нової Пошти, Укрпошти).

6. Умови повернення або обміну Товару

6.1. Повернення та обмін Товару, що продається Продавцем на користь Покупців відбувається згідно положень Закону України «Про захист прав споживачів».
6.2. Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) передбачені у Додатку № 3 до Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».
6.3. Повернення/обмін Товарів належної якості:
6.3.1. Покупець має право на повернення Товару належної якості Продавцю протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару за умови, що Товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, збережена упаковка, має повну комплектацію, а також розрахунковий документ. Товар не повинен мати слідів експлуатації, повинні бути збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, а також усі отримані від продавця документи (чеки, гарантійний талон, інструкція з експлуатації).
6.3.2. Повернення здійснюється за допомогою поштової служби доставки Нова Пошта або за допомогою послуги «самовивіз», відповідно до даних повернення Товару, що розміщені на Платформі.
6.3.3. Вартість доставки повернення Товару, оплачує Покупець, якщо повернення Товару здійснюється за ініціативи Покупця.
6.3.4. Після відправлення поверненого Товару Покупець зобов’язаний повідомити дані ТТН та банківські реквізити, на які буде здійснюватися повернення оплати за Товар.
6.4. Повернення/обмін Товару неналежної якості:
6.4.1. Повернення/обмін здійснюється у випадку, якщо Покупець оплатив усю вартість Товару та має претензії до якості Товару у відділені служб доставки.
6.4.2. Повернення/обмін у випадку накладеного платежу, здійснюється у випадку пред’явлення претензій до якості Товару у відділенні служб доставки до проведення оплати.
6.4.3. При отриманні Товару Покупець зобов’язаний оглянути Товар, повернення/обмін Товару неналежної якості під експлуатації Товару не здійснюється.
6.5. Продавець має право відмовити у поверненні Товару за наступних умов:
6.5.1. Товар використовувався і не збережено його товарний вигляд, упакування, а також розрахунковий документ.
6.5.2. минуло, не рахуючи дня купівлі, більше 14 (чотирнадцяти) днів.

7. Відповідальність Сторін та вирішення спорів

7.1. У випадку невиконання або неналежного виконання Сторонами своїх зобов’язань за умовами цього Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену законодавством України та цим Договором.
7.2. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, яку надав при замовленні Товару. Якщо Покупець невірно вказав особисті дані, дані поштового відділення, номер телефону, то витрати за переадресацію Товару покладаються на Покупця.
7.2.1. Оператор не несе відповідальність за помилки, вчинені Продавцем чи Покупцем Платформи.
7.3. Якщо Покупець відмовляється забрати Товар на відділені поштового зв’язку, то такий Товар повертається Продавцю. Вартість з послуг доставки, зберігання покладається на Покупця. Продавець повертає Покупцю кошти за Товар за мінусом витрат доставки, зберігання.
7.4. Покупець та Продавець погоджуються вирішувати спірні ситуації шляхом переговорів та досягненням консенсусу, в свою чергу, Оператор зобов’язується сприяти проведенню таких переговорів та вирішення спірних ситуацій.
7.5. У випадку неможливості досягнути консенсусу протягом 30 календарних днів Покупець має право звернутися із скаргою до будь-якого державного органу, до компетенції якого входить розгляд таких скарг.
7.6. У випадку неможливості вирішення спору згідно з п. п. 7.4, 7.5 Покупець має право звернутись виключно до суду за місцем знаходження Продавця.
7.7. Продавець не несе відповідальності за невідповідність Товару, невиправданим очікуванням, суб’єктивній оцінці та завищеним сподіванням Покупця. Претензії, що ґрунтуються на вищевказаних критеріях не задовольняються.

8. Строк дії Договору та порядок його розірвання

8.1. Цей Договір вступає в силу з моменту його акцепту Покупцем Платформи та діє до остаточного виконання Сторонами зобов’язань по Договору.
8.2. Цей Договір може бути розірваний до моменту закінчення його дії в односторонньому порядку у випадках передбачених умовами Договору.
8.3. Оператор Платформи має право вносити зміни відповідно до цього Договору в будь-який момент без погодження з Продавцем чи Покупцем.

9. Гарантійні умови

9.1. Гарантійне обслуговування Товарі здійснюється відповідно до умов розміщених на Платформі, за адресою:
https://srv.avto100.in.ua/resource/warranty.pdf?_gl=1*vvhs80*_ga*OTczNTMwNjQ4LjE3MDY3Nzc2Mjg.*_ga_3J8PYWGW1N*MTcwNjc4NTA2MC4zLjEuMTcwNjc4NTMyNS42MC4wLjA.
9.2. Гарантійний термін становить 6 місяців або пробіг 10 000 км від моменту встановлення Товару на автомобіль, в залежності від того, яка подія настане раніше, окрім випадків передбачених у п. 9.1. цього Договору.
9.3. При отриманні придбаного Товару Покупець зобов’язаний уважно оглянути цілісність упаковки, перевірити повноту комплектації Товару та переконатися, що Товар відповідає замовленню.
9.4. Умови втрати можливості гарантійного обслуговування:
- Закінчення гарантійного терміну.
- Відсутність підтвердження використання спеціального інструменту там, де для монтажу необхідно його використання згідно технології ремонту, визначеної виробником автомобіля або деталей. Підтвердженням використання спеціального інструменту може послужити фото реального інструменту, що використовується на автосервісі.
- Невикористання всіх деталей з комплекту при монтажі.
- Надання запчастини для розглядання рекламаційного випадку не в комплектності продажу.
- Неправильний монтаж, що призвів до виходу з ладу Товару або агрегату.
- Неправильний підбір Товару на конкретний автомобіль.
- Наявності перегріву, впливу хімічних речовин або механічних пошкоджень, які з’явились внаслідок некоректного монтажу або внаслідок некоректної експлуатації.
- Спроби самостійно полагодити Товару або розбирання Товару, який був зібраний виробником.
- Коли Товару або агрегат був встановлений без перевірки справності всіх суміжних деталей та агрегатів, які впливають на їх роботу.
- У разі, коли пошкодження Товару виникло внаслідок роботи зі зношеними, несправними суміжними деталями, агрегатами або витратними матеріалами, рідинами, або такими деталями, що не передбачені заводом виробником.
- Якщо Товару використовувався у важких умовах (наприклад, спортивні змагання тощо.)
- У разі, якщо Товару або агрегат вийшли з ладу або не видають необхідні технічні характеристики по причині використання їх на автомобілі, конструкція або налаштування якого були змінені та не відповідають конфігурації та технічнім характеристикам, які були закладені заводом виробником.
- Якщо Товар або агрегат був встановлений без заміни суміжних деталей та/або технічних рідин там, де цього вимагає виробник.
- Коли встановлення Товару проводилось не на автосервісі, а власними силами автовласника.
- Якщо Товар не має можливості ідентифікувати по причині відсутності будь-яких написів або спеціальних наліпок на яких відображене заводське маркування (каталожний номер і назва торгової марки).

10. Форс – мажорні обставини

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором, якщо вони є наслідком непереборної сили (пожежі, повені, землетрусу, стихійного лиха, воєнних дій і інших обставин непереборної сили), і якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання Договору, то виконання продовжується відповідно на строк, протягом якого діяли ці обставини.
10.2. Якщо форс-мажорні обставини будуть продовжуватися більше трьох місяців, то кожна зі Сторін матиме право відмовитися від подальшого виконання зобов’язань за Договором, і в цьому випадку Договір вважається припиненим у випадку досягнення Сторонами згоди про правові наслідки по всіх умовах даного Договору.

11. Інші умови

11.1. У цьому Договорі викладено всі умови, погоджені між Сторонами стосовно його предмета, і він заміщує собою всі попередні договори, заяви та домовленості будь-якого характеру між Сторонами щодо його предмета.
11.2. Договір в будь-який час може бути змінений і/або доповнений Продавцем в односторонньому порядку без попереднього і/або подальшого повідомлення Покупця. Зміни в Договір будуть публікуватися із зазначенням дати останнього оновлення. Покупець вважається повідомленим про внесені до Договору зміни і/або доповнення з моменту опублікування цих змін в Інтернет-магазині.
11.3. Недійсність, незаконність або непридатність для звернення до виконання будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсності, або не впливає на подальшу юридичну силу будь-яких інших положень цього Договору.
11.4. Якщо в цьому Договорі не обумовлюється інше, всі повідомлення повинні направлятися на адреси, що зазначені у цьому Договорі чи в Інтернет-магазині.
11.5. Продавець залишає за собою право змінювати вартість Товару, оновлюючи ці зміни у Інтернет-магазині.
11.6. Сторони підтверджують, що в разі, якщо будь-яка умова цього Договору стане або буде визнана недійсною у зв’язку з невідповідністю закону, то така умова не тягне за собою визнання недійсності будь-якого іншого положення цього Договору або Договору в цілому. В такому випадку Сторони  повинні якнайшвидше вжити заходів щодо зміни Договору тією мірою, наскільки це потрібно, щоб замінити недійсне положення, щоб у зміненому вигляді воно було законним і по своїй суті максимально зберігало початкові наміри Сторін.

Додаток № 1
До Договору Публічної оферти

Політика конфіденційності

Загальні положення

Для підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання персональних даних всіх користувачів, доносимо інформацію, які саме дані збираються та зберігаються, і з якою метою ми їх використовуємо на сайті https://avto100.in.ua (далі – Платформа). Адміністрація Платформи дуже уважно ставиться до конфіденційної інформації всіх користувачів, які відвідують Платформу. Саме тому на підставі вимог законодавства України та Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, розроблено цю Політику конфіденційності (далі – Політика).

Сфера дії цієї Політики

Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, які збираються на Платформі. Персональні дані і відомості, це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для нас. Персональні відомості включають в себе ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти, Укрпошти та іншу інформацію, яку Ви можете надавати, користуючись Платформою.
Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Платформі. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.

Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Платформи ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Платформою. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, Послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Платформи, тощо. Також, Платформою збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).

Інформація, яка збирається за допомогою Платформи

Персональна ідентифікаційна інформація - інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при замовленні Послуг, які є доступними на Платформі.
Для прикладу, ці відомості включають в себе: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки/номер відділення Нової Пошти, марку автомобіля, модель автомобіля, VIN код авто, адреса отримання замовлення, адреса доставки/номер відділення Нової Пошти/Укрпошти та іншу інформацію та іншу інформацію, яку потрібно вказати на Платформі. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати Платформи і Послуги, які пропонуються Відвідувачам Платформи.
Всі телефонні розмови з Клієнтами записуються та можуть використовуватися в статистичних чи маркетингових цілях.
Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Платформи. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо на Платформу. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності та привабливості Платформи для всіх користувачів.

Використання Вашої персональної інформації

Ми використовуємо отриману Платформою персональну інформацію у наступних цілях:
1. надання інформації та послуг, згідно із Вашим запитом та Ваших потреб;
2. забезпечення безпеки та запобіганню будь-яких протизаконних дій та запобіганню шахрайству;
3. з метою підняття ефективності та якості обслуговування Відвідувачів Платформи;
4. більше ефективної персоналізації використання Платформи;
5. надання Вам спеціальних пропозицій, які можуть бути Вам цікаві (виключно за Вашою згодою);
6. надання Вам інформації щодо користування Платформою;
7. вдосконалення роботи, функціоналу, дизайну та інших зручностей на Платформі;
8. вдосконалення якості Послуг, які надаються Виконавцем.

Зміна умов Політики конфіденційності

Відвідувач Платформи, користуючись Платформою, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності і розуміє, що у нашу Політику можуть вноситись зміни в односторонньому порядку. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються Виконавцем на Платформі.